Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Zapisy na BEZPŁATNY KURS MATURALNY Z MATEMATYKI w Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie rozpoczęte!!!

Akademickie Biuro Karier Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie serdecznie zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów do udziału w BEZPŁATNYM KURSIE MATURALNYM Z MATEMATYKI, który będzie doskonałą okazją do usystematyzowania wiedzy niezbędnej do zdania obowiązkowego egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki będą pełnym, systematycznym i kompleksowym powtórzeniem materiału obowiązującego na poziomie podstawowym. Skupimy się na praktycznym zastosowaniu wiedzy w charakterystycznych dla matury typach zadań otwartych i testowych. Przeanalizowane zostaną najczęstsze problemy, z którymi spotykają się uczniowie podczas matury oraz najszybsze i najskuteczniejsze sposoby rozwiązywania zadań. Uczestnicy kursu nauczą się rozpoznawania typowych schematów rozwiązywania zadań, opisywania rozwiązań i wykazywania zależności.

Każdy uczestnik kursu otrzyma dodatkowe materiały do ćwiczeń, które pomogą mu zorganizować systematyczne powtórki w ramach samodzielnej pracy po zajęciach.

Czas trwania kursu: 1 marca – 30 kwietnia 2019 r.

Miejsce: Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie, ul. Czapliniecka 96

Zapisy:
  • telefonicznie: 44 788 46 22
  • mailowo: belchatow@san.edu.pl
  • osobiście w Dziekanacie SAN w Bełchatowie
Zapisy na kurs przyjmujemy do 20 lutego 2019 r.

Po upływie terminu zgłoszeń udziału w kursie odbędzie się spotkanie organizacyjne, podczas którego zostanie przedstawiony program oraz harmonogram kursu. O terminie spotkania organizacyjnego wszyscy zainteresowani zostaną powiadomieni telefonicznie oraz mailowo.

Na zakończenie kursu odbędzie się próbny egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń‼️

Zapraszamy!


BEZPŁATNY KURS MATURALNY Z MATEMATYKIRekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!