Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Aż do 80% dofinansowania na studia podyplomowe, kursy i szkolenia

Inwestujesz w rozwój swoich pracowników? Chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje jako właściciel firmy? Chcesz mieć pewność, że będą to dobrze wydane pieniądze?

Skorzystaj więc z dofinansowania do usług szkoleniowych i zapisz się na studia podyplomowe w Społecznej Akademii Nauk, dzięki którym uzyskasz wiedzę i umiejętności niezbędne do rozwoju zawodowego.

Dofinansowanie można uzyskać wyłącznie na usługi rozwojowe zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych, tj. rejestrze prowadzonym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w formie elektronicznej, zawierającym informacje na temat podmiotów świadczących usługi rozwojowe oraz oferty świadczonych przez nie usług. Korzystanie z bazy jest bezpłatne.

O więcej szczegółów zapytaj doradców, którzy krok po kroku wyjaśnią Ci zasady i procedurę starania się o dofinansowanie studiów podyplomowych znajdujących się w Bazie Usług Rozwojowych.

KONTAKT:

Doradcy mobilni w ramach projektu „BON – apetyt na rozwój”:

Sprawdź naszą ofertę studiów podyplomowych, kursów i szkoleń z możliwością dofinansowania.

W przypadku pytań dotyczących rekrutacji na usługi szkoleniowe finansowane z EFS prosimy kontaktować się z:

Biurem ds. współpracy z otoczeniem społeczno – gospodarczym SAN:
tel. 44 680 11 40
e-mail: wspolpraca@san.edu.pl

Rekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!