Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Teście Sprawności Fizycznej

W najbliższą środę tj. 28 marca o godzinie 8.30, odbędą się "Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Teście Sprawności Fizycznej". Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Bełchatowskiego Pan Waldemar Wyczachowski, Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie, oraz Społeczna Akademia Nauk w Bełchatowie.

Udział w zawodach, oprócz uczniów ZSP nr 3 wziąć mogą wszyscy pełnoletni mieszkańcy Bełchatowa. Celem zawodów jest przygotowanie młodzieży szkół ponadgimnazjalnych do testów sprawnościowych, w jednostkach mundurowych oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Dodatkową atrakcją będzie test VIP, w którym uczestniczyć będą przedstawiciele Policji, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej.

Wszystkich serdecznie zapraszamy!


Otwarte Mistrzostwa Szkoły w Teście Sprawności FizycznejRekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!