Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Diament Business Centre Club dla Rektora SAN

Diament Business Centre Club dla Rektora SAN


Rektor Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, prof. dr hab. Roman Patora został uhonorowany Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2017. Wyróżnienie rokrocznie przyznaje BCC. Rektor SAN odebrał je piaty raz. Wręczenie nagrody nastąpiło podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, która odbyła się 27 stycznia 2018 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w&nbespWarszawie.


Jury konkursu "Lider Polskiego Biznesu" Złotymi Statuetkami uhonorowało 10 firm i ich prezesów, a do nagrody nominowane były 19 przedsiębiorstwa. Diamenty do Złotych Statuetek otrzymali laureaci z lat poprzednich, którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycję swoich firm na rynku.

Celem konkursu jest wyróżnianie i promowanie przedsiębiorstw oraz ich Szefów, za osiąganie nie tylko dobrych wyników finansowych, ale i budowanie trwałych, stabilnych podstaw działalności biznesowej, a także za dbałość o środowisko naturalne oraz zaangażowanie w akcje charytatywne i w działalność BCC na rzecz rozwoju przedsiębiorczości.

Konkurs ma pokazać opinii publicznej, że firmy należące do BCC mają duży potencjał adaptacji do zmieniających się warunków otoczenia, rozwijają się, inwestują, tworzą nowe miejsca pracy oraz skutecznie konkurują o rynek.

  • Diament Business Centre Club dla Rektora SAN
  • Diament Business Centre Club dla Rektora SAN
  • Diament Business Centre Club dla Rektora SAN
  • Diament Business Centre Club dla Rektora SAN
  • Diament Business Centre Club dla Rektora SAN
  • Diament Business Centre Club dla Rektora SAN


Rekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

Studia jednolite magisterskie:  
           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!