Partnerzy:   URZĄD MIASTA BEŁCHATOWA
Starostwo Powiatowe w Bełchatowie
Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Regionalna Izba Gospodarcza
PGE
rekrutacja online
Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » Twój numer indeksu np.: 14206
Hasło » Cztery pierwsze cyfry Twojego numeru PESEL złączone z pierwszą literą imienia matki, np.: 8406m (mała litera).

×

Strategiczne i operacyjne zarządzanie bezpieczeństwem osób, mienia, informacji oraz imprez masowych i zgromadzeń

STRATEGICZNE I OPERACYJNE ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM OSÓB, MIENIA, INFORMACJI ORAZ IMPREZ MASOWYCH I ZGROMADZEŃ


Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami innowacyjnego kierunku studiów podyplomowych oferowanych przez Społeczna Akademię Nauk.

Studia podyplomowe STRATEGICZNE I OPERACYJNE ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM OSÓB, MIENIA, INFORMACJI ORAZ IMPREZ MASOWYCH I ZGROMADZEŃ są kierunkiem realizowanym w Społecznej Akademii Nauk przy współpracy z partnerem Uczelni – warszawską firmą AD INFO Sp. z o.o.

Współpraca uczelni z otoczeniem gospodarczym stanowi jedno z najważniejszych wyzwań dla szkolnictwa wyższego nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach, w których stawia się na gospodarkę innowacyjną opartą na wiedzy i doświadczeniu. Wiedza o dynamicznie zmieniającym się rynku pracy pozwoliła nam na stworzenie kierunku, który pozwoli słuchaczom na zwiększenie swoich kompetencji zawodowych zgodnie z wymogami nieustannie zmieniającego się rynku pracy, a osobom poszukującym lub planującym zmianę miejsca zatrudnienia znalezienie pracy w obszarach szczególnie przez nie pożądanych.

STRATEGICZNE I OPERACYJNE ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM OSÓB, MIENIA, INFORMACJI ORAZ IMPREZ MASOWYCH I ZGROMADZEŃ

W związku z powyższym, działania podjęte przez Społeczną Akademię Nauk i AD INFO Sp. z o.o. wychodzą naprzeciw potrzebom pracodawców, łącząc wiedzę i doświadczenie i tym samym wpisując się w ten sposób w innowacyjne działania zalecane przez Komisję Europejską. Proponowane studia podyplomowe to krok w stronę studentów, pracowników sektora bezpieczeństwa, menedżerów oraz osób działających w innych branżach zwiększający ich wiedzę oraz praktyczne umiejętności zgodnie z trendami panującymi na współczesnym rynku pracy.

Roczna nauka na studiach podyplomowych Strategiczne i operacyjne zarządzanie bezpieczeństwem osób, mienia, informacji oraz imprez masowych i zgromadzeń to połączenie zajęć warsztatowych z zakresu IT z zajęciami rozwijającymi kompetencje z zakresu ochrony osób, mienia oraz danych osobowych w firmach zajmujących się szeroko pojętym bezpieczeństwem oraz w innych instytucjach. Zajęcia prowadzą wykładowcy ze Społecznej Akademii Nauk, firm działających w sektorze bezpieczeństwa oraz doświadczeni praktycy z AD INFO Sp. z o.o.

Szczegółowe informacje dotyczące oferowanego kierunku znajdują się pod linkiem.Rekrutacja 2018-2019

Studia II stopnia  

*Profil specjalnościowy realizowany na kierunku Zarządzanie. Studia realizowane przy wykorzystaniu metod i technik e-learningowych.
* Kontynuacja nauki odbywa się w ramach odrębnej ścieżki kształcenia na kierunku Zarządzanie lub na studiach realizowanych we współpracy z Clark Univeristy z USA. Studia realizowane przy wykorzystaniu technik i metod e-learningowych.

           
Społeczna Akademia Nauk Wydział w Bełchatowie oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (logistyka, zarządzanie), kierunkach społeczno-humanistycznych (filologia angielska), kierunkach technicznych (informatyka), kierunkach medycznych (fizjoterapia) i kierunkach prawnych (administracja). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!